TURKCELL SİM KART NUMARASI İLE PUK Kodu Sorgulama

 PUK kodu nedir?

Hattınızla beraber gelen PUK kodunu, hattınızın kilitlendiği durumlarda kullanabilirsiniz. PIN kodunu yanlış girmeniz nedeniyle hattınız kilitlendiğinde, hattınızı yeniden işler duruma getirebilmeniz için PUK kodunu girmeniz gerekir.

TURKCELL PUK KODU NASIL ÖĞRENİLİR

​PUK koduna, turkcell.com.tr Hesabım'dan ulaşabilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Menüden "Hesabım" kategorisinin üzerine gelin. Açılan ekranda "Ayarlarım" bölümüne tıklayın. Önünüze gelen sayfada sol tarafta yer alan menüden "PUK Numaram" seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada hattınızın PUK1 ve PUK2 kodlarına ulaşabilirsiniz.

SİM KART NUMARASI İLE PUK KODU ÖĞRENME

PUK kodunuzu aşağıdaki linte bulunan adresten cep telefonu numaranızı, güvenlik kodu ve sim kart numaranızı girerek öğrenebilirsiniz.

TC KİMLİK NO ile PUK KODU ÖĞRENME

Aşağıdaki adrese telefon numaranızı doğum tarihi, güvenlik kodu ve tc kimlik numaranızı girerek puk kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Borç Sorgulama

Borcunuz mu var? Olmayan yok ki!. Sitemiz BorçSorgulama.com sayesinde SSK, SGK, Bağkur Prim Borçları, Elektrik Su Cep Telefonu Doğalgaz gibi günlük ihtiyacımız olarak kullandığımız hizmetveren firmalara borç sorgulama ve fatura ödeme sayfalarına ulaşabilir, bu sayfalarda işlem yapabilmek için gerekli ipuçlarına ulaşabilirsiniz.