VODAFONE Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme

Vodafone Cep Telefonunuzun Fatura ve/veya Borcunu Sorgulamak ve Ödemek için:

Vodafone faturalarınızı My Vodafone, IVR, Vodafone Cep Merkez'leri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden ödeyebilirsiniz.

My Vodafone kanalıyla faturanızı ödemek için:
Faturanızı kredi kartınızla My Vodafone'dan ödeyebilirsiniz. Geçmiş ve son dönem faturalarınız ile ara ödemelerinizi kapsayan tüm ödeme listenize My Vodafone'dan ulaşabilirsiniz. Daha sonra, ödemek istediğiniz faturalarınızı işaretleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
- My Vodafone'a giriş yapın . - Menüde yer alan Fatura Ödeme linkini tıklayın.
- My Vodafone abonesi değilseniz, şimdi My Vodafone'a ücretsiz üye olun.

Not: Kısıtlı hatlar My Vodafone' giriş yapamayacaklarından ödemelerini IVR kanalıyla yapabilirler. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir.

IVR kanalıyla faturanızı ödemek için:
7002'yi arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Dakika başı 0,071 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
Not:. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir.

Anlaşmalı bankalar kanalıyla faturanızı ödemek için:
Vodafone'un anlaşmalı olduğu bankaların gişelerinden ve ATM'lerinden ödeme yapabilirsiniz veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Borç Sorgulama

Borcunuz mu var? Olmayan yok ki!. Sitemiz BorçSorgulama.com sayesinde SSK, SGK, Bağkur Prim Borçları, Elektrik Su Cep Telefonu Doğalgaz gibi günlük ihtiyacımız olarak kullandığımız hizmetveren firmalara borç sorgulama ve fatura ödeme sayfalarına ulaşabilir, bu sayfalarda işlem yapabilmek için gerekli ipuçlarına ulaşabilirsiniz.